top of page
Pall-Ex Group

Globální síť
distribuce nákladu

Pall-Ex Group Limited byla založena ve Velké Británii v reakci na rostoucí potřebu přepravních společností zvládat stále menší a menší zásilky nákladu, když se zákazníci snažili omezit své skladové zásoby.

Mezinárodní vize

Pall-Ex je nyní mezinárodně oceňovaná společnost pro paletovou nákladní přepravu s hlavními držiteli licence působícími ve více zemích po celé Evropě

 

Pall-Ex CZ & SK

Centrální Hub Pall-Ex CZ & SK se nachází v Lozornu. Tato centrální poloha poskytuje příležitost pro přepravní společnosti z celého Slovenska a Česka, aby se připojily k síti Pall-Ex a vytvořily ve střední Evropě silnou paletovou síť.

Management Pall-Ex CS si uvědomuje důležitost území České republiky a Slovenska s dobře vybudovanou infrastrukturou, která přirozeně spojuje země střední Evropy se zbytkem světa. Proto je naším primárním úkolem získat dostatečný počet kvalifikovaných a disciplinovaných Členů k tomu, aby bylo možné vytvořit Depoty ve všech klíčových lokalitách, které v rámci naší sítě spolehlivě doplní evropskou síť Pall-Ex.

Do naší paletové sítě hledáme progresivně smýšlející a dynamické společnosti v oblasti silniční přepravy. Spolupracujeme s podobně smýšlejícími mezinárodními logistickými společnostmi, společnostmi silniční přepravy a perspektivně uvažujícími partnery. Náš obchodní model nám umožnil přerůst do mezinárodní sítě s více než 500 členy, kteří se specializují na expresní distribuci malých zásilek. Naše úspěšná expanze poskytuje řadu výhod pro spektrum logistických společností napříč kontinentem a pomáhá podporovat zákazníky po celém světě.

bottom of page