top of page
pall-ex kamion

Globální síť
distribuce nákladu

Pall-Ex Group Limited byla založena ve Velké Británii v reakci na rostoucí potřebu dopravních společností přepravovat stále menší a menší zásilky, když se zákazníci snažili omezit své skladové zásoby.

Mezinárodní vize

Pall-Ex je nyní mezinárodně oceňovaná společnost pro paletovou nákladní přepravu s hlavními držiteli licence působícími ve více zemích po celé Evropě

 

Pall-Ex CZ & SK

Centrální Hub Pall-Ex CZ & SK se nachází v Malackách. Tato centrální poloha poskytuje příležitost pro přepravní společnosti z celého Slovenska a Česka, aby se připojily k síti Pall-Ex a vytvořily ve střední Evropě silnou paletovou síť.

Manažment společnosti Pall-Ex CS si uvědomuje důležitost území České republiky a Slovenska s dobře vybudovanou infrastrukturou, která přirozeně spojuje země střední Evropy se zbytkem světa. Proto je naším primárním úkolem získat dostatečný počet kvalifikovaných a disciplinovaných Členů k tomu, aby bylo možné vytvořit Depoty ve všech klíčových lokalitách, které v rámci naší sítě spolehlivě doplní evropskou síť Pall-Ex.

Do naší paletové sítě hledáme progresivně smýšlející a dynamické společnosti v oblasti silniční dopravy. Spolupracujeme s podobně smýšlejícími mezinárodnímilogistickými společnostmi, dopravními společnostmi a perspektivně uvažujícími partnery. Náš obchodní model nám umožnil přerůst do mezinárodní sítě s více než 500 členy, kteří se specializují na expresní distribuci malých zásilek. Naše úspěšná expanze poskytuje řadu výhod pro široké spektrum dopravních a logistických společností napříč kontinentem a pomáhá podporovat zákazníky po celém světě.

Kam dál?

řidič kamionu se zákazníkem
Chci poslat paletu
Praha, Česká republika
Přeprava palet do zahraničí
řidič kamionu se zákazníkem pri vyzvednutí palet
Naše služby
bottom of page