Výhody Národního Partnera

Tím, že se stanete Národním Partnerem společnosti Pall-Ex, můžete čerpat z množství výhod, které obohatí vaše podnikání. 

My zajistíme úplné řízení implementace a budeme poskytovat průběžné konzultace. Čerpejte z rozsáhlých znalostí našeho britského týmu managementu, které získal během 16 let svého působení.

Zde jsou některé další výhody:

Status člena organizace Pall-Ex přináší řadu jasných výhod. Během našeho působení na trhu jsme vyvinuli, vyzkoušeli a otestovali procesy a systémy, které nyní poskytují spolehlivou infrastrukturu a provozní oporu.

Vaší organizaci budou zpřístupněny tyto cenné systémy, díky nimž budou výsledky zlepšeného provozu velmi rychle pozorovatelné.

Rovněž zaznamenáte zvýšený dodatečný příjem z pravidelných provozních a síťových poplatků členů sítě.

Značka Pall-Ex nyní vzbuzuje respekt a pozornost všude, kde se objeví. Společnost Pall-Ex si zachovává globální značku lídra a a snaží se ji dále vyvíjet, aby byla co nejvíce kreativní, efektivní, dynamická a zapamatovatelná.

Značku budujeme pro každého Národního Partnera individuálně.

Vám i členům sítě bude umožněna spolupráce s marketingovými a reklamními experty společnosti Pall-Ex.

Vytvoření inteligentního a účinného informačního systému, který slouží společnosti Pall-Ex a členům její sítě, bylo věnováno značné množství času a finančních prostředků. Roky odborných zkušeností v nákladní dopravě byly skloubeny s vysoce kvalifikovaným vývojovým týmem IT, díky kterému vám může společnost Pall-Ex nabízet kvalitní IT podporu.

Stanete se hlavním distributorem našeho jedinečného informačního systému na míru mezi členy sítě na národní úrovni.

Nainstalujeme vám všechny informační systémy, vyškolíme Vašich zamestnancov a zajistíme neustálé vzdělávání a podporu

Neustálý výzkum a vývoj nabízí neustále inovativní řešení, která sdílíme s našimi Národními Partnery v rámci podpory vzájemného pokroku našeho podnikání.

Cesta, na které se nacházíme, je vzrušující i náročná. Spoluúčast na utváření budoucnosti řízení nákladní dopravy není snadný úkol, ale potenciální úspěch v tomto odvětví je velmi lákavý.

Staňte se klíčovým hráčem při budování celoevropské distribuční sítě přepravy zboží na paletách v rámci naší organizace.

Využijte své dlouholeté zkušenosti v nákladní dopravě ve své zemi k rozvoji lepších, účinnějších a více na zákazníka zaměřených způsobů podnikání.

Pomozte změnit naše odvětví a zlepšit tak provozní normy.

Přidejte se k nám a vytvořte tu nejefektivnější, nejorganizovanější a nejrespektovanější síť paletovaného zboží v Evropě.

V rámci sítě Pall-Ex budete moci zvýšit vytížení svého vozového parku a snížit spotřebu pohonných hmot, čímž přispějete ke snížení negativního vlivu na životní prostředí ve vaší zemi.