Evropská expanze

Pall-Ex Group je jednou z předních distribučních sítí paletového zboží ve Velké Británii, jež se zaměřuje na kvalitu, spolehlivost a služby. Sdílení know-how, odborných znalostí a zkušeností s vybranými partnery umožňuje Pall-Ex Group nabízet bezkonkurenční služby v rámci celé Evropy.

Aktivně se angažujeme v rozvoji evropských distribučních sítí přepravy paletového zboží typu „hub-and-spoke“ na národní úrovni se záměrem spojit je v jednu celoevropskou distribuční síť pro přepravu malých paletových zásilek.

Našim zákazníkům nabízíme snížení nákladů, zvýšení efektivity a bezstarostné služby, díky čemuž rozšířila Pall-Ex Group své služby do šesti zemí a do dalších plánuje proniknout.

V roce 2009 Pall-Ex Group úspěšně zavedla svůj obchodní model v Itálii, a tak poprvé pronikla s velkým úspěchem do kontinentální Evropy. Od té doby byly založeny další sítě ve Španělsku a v Rumunsku, které jsou v dnešní době zcela provozuschopné a jejichž výkon a velikost rostou každým čtvrtletím. Distribuční sítě ve Francii a v Polsku byly uvedeny do provozu počátkem roku 2013.

Momentálně hledáme vhodného obchodního partnera, který by měl zájem inovovat distribuci malých zásilek zboží na paletách na Slovensku a v Česku. 

Začali jsme aktivně hledat potenciální partnery, s nimiž bychom mohli spolupracovat a vytvořit distribuční síť dopravců přepravujících zboží na paletách na Slovensku a v Česku. 

Dejte nám vědět. Zaregistrujte vaši společnost v našem dotazíku zde.